تماس با سایت
۰۹۳۵۰۶۱۶۸۱۵
ایمیل سئو
pizzaseo.ir(at)gmail.com
تلگرام سئو
iman19977
میزبانی و طراحی سایت تبلیغات و بازار یابی اینترنتی دوره آموزش سئو سفارش بهینه سازی سایت خرید بک لینک رپورتاژ
پست های سایت

لینک های Sitewide

نوشته توسط : ایمان کرمیدر تاریخ : ۱۱/اسفند/۱۳۹۵بازدید : 551 بازدیدمربوط به : آموزش لینک بیلدینگ

لینک های sidewide

لینک های Sitewide به بک لینک های خروجی به سایت که از تمام صفحات به سایت ارجاع داده میشوند . این بک لینک ها معمولا از فوتر و ساید بار سایت به منظور لینک های دوستان و یا سایت های فروش بک لینک به صورت ماهانه به سایت داده میشوند . در این مقاله با اهمیت لینک های Sitewide یا همان بک لینک های ویژه آشنا میشویم و تاثیرات مثبت و منفی که بر نتایج گوگل خواهد داشت را مورد بررسی قرار میدهیم .

تاثیرات مثبت بک لینک های sitewide

این بک لینک ها چون در تمام صفحات هستند نوعی تبلیغات متنی به شمار می آیند و به دنبال ان افزایش بازدید سایت را در پی دارند . بک لینک های ویژه اگر منطقی به سایت داده شوند میتوانند باعث افزایش سریع در رتبه گوگل شوند . اگرچه گوگل و الگوریتم پنگوئن با خرید بک لینک مخالفت میکند اما با این وجود برخی لینک ها اگر از سایت های معتبر و هم مرتبط با موضوع سایت خروجی داده شوند میتواند تاثیر چشم گیری در رتبه سایت در گوگل داشته باشد .

تاثیرات منفی بک لینک های ویژه

همانطور که اشاره کردیم گوگل اخیرا به شدت با خرید بک لینک مخالفت میکند ، امروزه بر تعداد سایت های اسپم گوگل افزوده میگردد و نگرانی وب مستران را بیشتر میکند . تشخیص بک لینک های sitewide توسط گوگل به راحتی قابل درک توسط خزنده هایی است که میتوانند موقعیت بک لینک ها را در صفحات مختلف و حتی جایگاه بک لینک را بشناسند . اینجاست که سوال پیش می آید ایا گوگل تمام سایت هایی که بک لینک ویژه میگیرند را جریمه میکند ، قطعا جواب خیر است چراکه استراتژی گرفتن این نوع بک لینک ها به وب مستر سایت بستگی دارد . داشتن بک لینک های فراوان از سایت های مختلف و نداشتن محتوایی با کیفیت یکی از نشانه های رفتن به سوی اسپم گوگل است .

تعداد بک لینک های ویژه

این بک لینک ها از تمام صفحات سایت می آیند و سوال پیش می آید ایا ابزار های سئو این لینک ها را چند بک لینک به شمار می آورند ؟ در جواب باید بگوییم ابزار های معتبر که بک لینک ها را نمایش میدهند تنها به یک بک لینک خروجی از سایت مورد نظر اشاره میکنند ، اما باید در نظر گرفت در نتایج گوگل داشتن لینک های ویژه معتبر از تمام صفحات سایت تاثیر به سزایی میگذارد .

بک لینک های sitewide

توصیه جدی برای دریافت بک لینک های sitewide

کارشناسان گوگل در فیلم های آموزشی سئو به اهمیت بک لینک های ویژه اشاره کردند ، آنها گفتند بک لینک ویژه بد نیست اگر بک لینک طبیعی و مرتبط با موضوع سایت گرفته شود . راه های به دست آوردن این لینک ها اهمیت زیادی دارد ، این بک لینک ها گاهی لازم است ، توجه داشته باشید تفاوت لینک هایی طبیعی که از طرف سایت دوستان با بک لینک هایی که خریداری میشوند در تایم زمانی است که لینک در سایت خروجی قرار دارد ! اگر بعد از خرید بک لینک دیگر تمدید نداشته باشید گوگل سایت شما را به عنوان خرید بک لینک شناسایی میکند . مهم ترین عامل دریافت این بک لینک ها ، لینک ها مرتبط با موضوع سایت است که دلیلی بر اثبات این لینک ها در اسپم شدن در گوگل ندارد . در دریافت این بک لینک ها توجه ویژه ای کنید گاها اشتباه میتواند ضربه زیادی به سایت بزند و گرفتن صحیح آن میتواند باعث بهبود رتبه در گوگل شود .

1

درباره نویسنده

ایمان کرمی هستم مدیر بخش آموزشی و بهینه سازی سایت پیتزا سئو ، ۵ سال است وارد دنیای حرفه ای بهینه سازی سایت شدم ... تا کنون شاهد تغییرات بزرگی در چند ساله اخیر در موتور های جستجو شدم ، امروز سئو به یکی از بزرگترین دغدغه اصلی کاربران نت تبدیل شده به طوری که هزینه های مضافی در این زمینه پرداخت میشود با این وجود اعتقاد دارم نتایج جستجو بر اساس محتویات و کلمه کلیدی با انتخاب درست رقم میخورد تا اینکه خرید بک لینک هایی که تنها مقطعی به سایت رتبه میدهند. با این وجود بک لینک و تبلیغات همیشه برای وب سایت ها فاکتور مهمی است که نیازمند به آنالیز دقیق بر روی کلمه کلیدی و لینک های خروجی به سایت دارد . امیدوارم بتونم آموزش های مفیدی را در این زمینه ارائه دهم .

نظرات غیر فعال شده اند .