تماس با سایت
۰۹۳۵۰۶۱۶۸۱۵
ایمیل سئو
pizzaseo.ir(at)gmail.com
تلگرام سئو
iman19977
میزبانی و طراحی سایت تبلیغات و بازار یابی اینترنتی دوره آموزش سئو سفارش بهینه سازی سایت خرید بک لینک رپورتاژ
پست های سایت

دوره زمانی بروز شدن سایت

نوشته توسط : ایمان کرمیدر تاریخ : ۱۶/اسفند/۱۳۹۵بازدید : 957 بازدیدمربوط به : آموزش محتوایی سئو سایت

دوره زمانی بروز شدن سایت

بروز شدن مطالب سایت یکی از مهم ترین فاکتور های محتوایی سئو که اخیرا گوگل توجه ویژه ای به آن دارد ، همیشه بروز بودن در محتوا عامل موفقیت در نتایج گوگل است ، گوگل سایت های بروز را بیشتر میپسندد ، همچنین بروز شدن سایت در افزایش بازدید و جذب کاربر نیز تاثیر گذار است . در این مقاله به سوالاتی در این رابطه پاسخ میدهیم ! دوره زمانی بروز شدن سایت را تعیین میکنیم ! اهمیت ایندکس سایت مطالب در گوگل را مورد بحث قرار می دهیم و به باید و نباید هایی در این زمینه پاسخ میدهیم .

مفهوم ایندکس شدن مطالب

ایندکس به معنایی ساده یعنی ثبت مطالب در گوگل ! شما به تولید محتوا میپردازید و ربات های گوگل به شناسایی آنها میپردازند ! اینکه مطالب در کمترین زمان در گوگل ایندکس شوند اهمیت زیادی دارد . تصور کنید سایت های خبری با هم در رقابت هستند در این بین سایتی که خبر به دستش میرسد و مطلب را منتشر میکند تا زمانی که در گوگل ثبت میشود رابطه مستقیمی وجود دارد ! سرعت ایندکس یکی از مهم ترین عامل های سئو سایت است که باید به طور کامل بررسی شود .

بروز شدن سایت یکی از عوامل مهم در سرعت ایندکس مطالب

اصولا تولید محتوای جدید و با کیفیت به یکی از مهم ترین عامل سئو تبدیل شده به طوری که محتوا حرف اول را می زند ! آبدیت نگه داشتن وب سایت علاوه بر نتایج موثر در گوگل در بازاریابی کاربر نیز موثر است . کاربران همیشه دنبال سایت هایی هستند که بتوانند در دوره زمانی خاص مطالب با کیفیت بخوانند . بروز شدن سایت در گوگل باعث میشود ربات های گوگل سرعت ایندکس مطالب را بالا ببرند .

تولید محتوا و آبدیت بودن به هر قیمتی؟

سوالی پیش می آید آیا تولید محتوا همیشه عامل موفقیت است ؟ این همه از اهمیت تولید محتوای جدید گفتیم ، محتوا تنها تولید مطلب و منتشر آن نیست ! تعداد تولید محتوا عامل موفقیت نیست ! تولید صفحات مختلف همچون برچسب ها که معمولا صفحات موثری نیستند در کاهش رتبه پیچ اتوریتی نیز یکی از عوامل است .

در پایان باید بگوییم آبدیت بودن سایت یکی از عامل های افزایش رتبه در گوگل است اما با این وجود باید عامل های مختلف را در نظر گرفت و به تولید محتوای با کیفیت در سئو پرداخت .

1

درباره نویسنده

ایمان کرمی هستم مدیر بخش آموزشی و بهینه سازی سایت پیتزا سئو ، ۵ سال است وارد دنیای حرفه ای بهینه سازی سایت شدم ... تا کنون شاهد تغییرات بزرگی در چند ساله اخیر در موتور های جستجو شدم ، امروز سئو به یکی از بزرگترین دغدغه اصلی کاربران نت تبدیل شده به طوری که هزینه های مضافی در این زمینه پرداخت میشود با این وجود اعتقاد دارم نتایج جستجو بر اساس محتویات و کلمه کلیدی با انتخاب درست رقم میخورد تا اینکه خرید بک لینک هایی که تنها مقطعی به سایت رتبه میدهند. با این وجود بک لینک و تبلیغات همیشه برای وب سایت ها فاکتور مهمی است که نیازمند به آنالیز دقیق بر روی کلمه کلیدی و لینک های خروجی به سایت دارد . امیدوارم بتونم آموزش های مفیدی را در این زمینه ارائه دهم .

نظرات غیر فعال شده اند .