تماس با سایت
۰۹۳۵۰۶۱۶۸۱۵
ایمیل سئو
pizzaseo.ir(at)gmail.com
تلگرام سئو
iman19977
میزبانی و طراحی سایت تبلیغات و بازار یابی اینترنتی دوره آموزش سئو سفارش بهینه سازی سایت خرید بک لینک رپورتاژ
پست های سایت

چرا نام برند سایت پیتزا سئو؟

نوشته توسط : ایمان کرمیدر تاریخ : ۰۶/اسفند/۱۳۹۵بازدید : 686 بازدیدمربوط به : سایر آموزش های سئو

لوگو سایت پیتزا سئو

شاید اولین دلیل انتخاب نام برند پیتزا سئو ، این باشه که هر دو مورد علاقه مردم هستند ، سئو ( seo ) یکی از محبوب ترین فعالیت های وب به دلیل بحث رقابتی بودن به شمار می آید و پیتزا هم یکی از غذاهای معروف ایتالیایی که کمتر کسی از طعم آن میگذرد . همیشه در انتخاب برند آنلاین بحث های زیادی پیش می آید ، اولین باری که خواستم پیتزا سئو رو به عنوان سایت خدمات بهینه سازی وب سایت انتخاب کنم دوستان و همکاران با مخالفت هایی رو به رو شدم ، گاهی نام برند فان بیشتر در ذهن ماندگار میگردد . امروزه انتخاب نام سایت یکی از دغدغه بزرگ برای وب مستران شده ، یادمون باشه برند پایه اصلی و شناخت یک وب سایت است .

پیتزا

پیتزا سئو ترکیبی از نوعی غذا و فعالیت اینترنتی شاید تناقض برسد اما گاها تناقض و ایهام ماندگاری ایجاد میکند . کمتر کسی پیدا میشود از طعم و مزه پیتزا بگذرد و مزه قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل نیز یکی از خوش طعم ترین فعالیت هاست .

خدمات پیتزا سئو ؟

هدف تاسیس اصلی این وب سایت آموزش سئو است با این وجود همکاران ما آماده همکاری در زمینه خدمات بهینه سازی سایت هستند . ابتدا قرار بود نام برند پیتزا وب باشد که خدمات طراحی وب و میزبانی نیز ارائه گردد اما همیشه خبره بودن در یک زمینه موفقیت بیشتری در پی دارد تا انجام چند خدمات به صورت همزمان . با این وجود تصمیم گرفتیم در راستای افزایش رتبه در گوگل و بهینه سازی سایت خدمات میزبانی و طراحی سایت ارائه دهیم .

هم اکنون پیتزا سئو با این برند با ادرس pizzaseo.ir فعالیت خود را به طور جدی از آغاز سال ۱۳۹۶ به طور جدی شروع میکند . تیم ما در نظر دارد تا افزایش وب مستران در زمینه دوره آموزشی سئو این دانش را فراتر بیاموزد و مطالبی هم که به صورت رایگان در سایت قرار میگیرند کمی خاص تر و متفاوت تر بیان شود .

1

درباره نویسنده

ایمان کرمی هستم مدیر بخش آموزشی و بهینه سازی سایت پیتزا سئو ، ۵ سال است وارد دنیای حرفه ای بهینه سازی سایت شدم ... تا کنون شاهد تغییرات بزرگی در چند ساله اخیر در موتور های جستجو شدم ، امروز سئو به یکی از بزرگترین دغدغه اصلی کاربران نت تبدیل شده به طوری که هزینه های مضافی در این زمینه پرداخت میشود با این وجود اعتقاد دارم نتایج جستجو بر اساس محتویات و کلمه کلیدی با انتخاب درست رقم میخورد تا اینکه خرید بک لینک هایی که تنها مقطعی به سایت رتبه میدهند. با این وجود بک لینک و تبلیغات همیشه برای وب سایت ها فاکتور مهمی است که نیازمند به آنالیز دقیق بر روی کلمه کلیدی و لینک های خروجی به سایت دارد . امیدوارم بتونم آموزش های مفیدی را در این زمینه ارائه دهم .

نظرات غیر فعال شده اند .