تماس با سایت
۰۹۳۵۰۶۱۶۸۱۵
ایمیل سئو
info(at)pizzaseo.ir
تلگرام سئو
pizzaseo
میزبانی و طراحی سایت تبلیغات و بازار یابی اینترنتی دوره آموزش سئو سفارش بهینه سازی سایت خرید بک لینک رپورتاژ
سئو سایت

بهینه سازی سایت : سفارش پروژه سئو

بهینه سازی سایت

سفارش پروژه بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت ، به مجموعه اعمال که در جهت افزایش بازدید و بازاریابی اینترنتی گفته میشود . سئو یا همان بهینه سازی سایت امروزه یکی از مهم ترین فاکتور های اصلی در وب شده که با حضور رقبای زیادی در زمینه های مختلف اهمیت سئو را دو چندان میکند . عوامل مختلفی در بهینه سازی موفق یک سایت دخالت میکند ، آغاز به کار سئو از هدف بر روی تاسیس سایت و یا شروع کردن کار حرفه ای آن سایت بر تمرکز روی سئو سایت شروع میشود . دامنه و هاست در همان ابتدا باید ایمن و با دقت انجام گردد تا پروژه برای بهینه سازی سایت آمادگی پیدا کند . انتخاب سیستم مدیریت محتوا ایجاد وبلاگ در سایت و مطالب مفید در سایت برای ایندکس شدن پست ها در سایت در قدم بعدی انجام میگردد . کد نویسی قالب ویرایش و یا از ابتدا طبق اصول بهینه سازی میشود . تگ و متاتگ های صحیح اضافه میگردد و سرعت سایت مورد بررسی قرار میگیرد . نحوه صحیح مطلب گذاشتن و تاکید بر کلمات کلیدی آموزش داده میشود . حال نوبت به مهم ترین اصل در سئو سایت یعنی لینک بیلدینگ است . انتخاب درست کلمه کلیدی در همان ابتدا موضوع رو حائز اهمیت میکند . لینک بیلدینگ از خود سایت شروع میشود لینک به لینک کردن بین صفحات مختلف سایت با کلمه کلیدی مورد نظر و پراکندگی تراکم کلمه کلیدی در بین صفحات مختلف سایت انجام میگردد . یکی از مهم ترین اصول لینک بیلدینگ و پروژه سئو فرا میرسد یعنی گرفتن لینک از سایت های معتبر ، که به صورت منتشر لینک در انجمن ها ، انتشار در شبکه ها اجتماعی ، وبلاگ ها و دیگر سایت های مرتبط با موضوع سایت انجام میشود . خرید بک لینک توسط گوگل منع شده با این وجود نمیتوان از اهمیت ان بر کلمات کلیدی در نتایج جستجو انکار کرد و اگر خرید بک لینک از سایت های معتبر که در لیست بلاک گوگل قرار نداشته باشند میتواند برگ برنده ای در نتایج اول گوگل باشد .

چرا پیتزا سئو ؟

کادر مجرب پیتزا سئو چند سالی است به صورت تخصصی بیش از ۲۰۰ پروژه موفق را به اتمام رسانده و هم اکنون مفتخریم یکی از سایت های برتر در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت هستیم ! رقابت بر سر کلمات کلیدی در گوگل شدید شده و موفقیت در این راه نیازمند فرایند طبیعی سئو است که سایت به صورت عامل های اصلی سئو بهینه سازی میشود . رزومه کاری کادر پیتزا سئو کاملا نشان دهنده تجربه و موفقیت در زمینه سئو است و این بهانه ای شد تا با ارائه خدمات سئو آماده همکاری با شما باشیم …

هزینه و طرح های سئو

به صورت کلی برای سئو هیچ گاه نمیتوان هزینه ای را قبل از آنالیز سایت و کلمه کلیدی دلخواه در نظر گرفت و اصولا هزینه بهینه سازی سایت در سایت های خدمات سئو متفاوت است . برخی سایت ها متاسفانه از معنای واقعی سئو به دور میشوند و تنها سئو را محدود به کلمه کلیدی و خرید بک لینک فراوان میکنند . سئو به دلیل رقابت شدید و بازاریابی اینترنتی که بعد از بهینه سازی انجام میگردد و در نهایت افزایش رتبه در گوگل و افزایش بازدید کننده به سایت میشوند ، هزینه زیادی میبرد … اما به طور کلی هزینه خدمات سئو در ایران از ۱ میلیون شروع و تا تقریبا ۵۰ میلیون ادامه میبابد … برخی سایت ها نیز پس از دریافت اولیه سئو شروع به گرفتن هزینه ای ماهیانه بابت خرید بک لینک میکنند که اصولا باید در نظر گرفت که مفهوم سئو تنها خرید بک لینک نیست و بهینه سازی سایت نیاز به فرایند طبیعی خودش را دارد .

در پیتزا سئو در نظر گرفتیم برای سهولت کار دو طرح انتخاب کنیم تا نیاز های مختلف را براورده کنیم .

 

۱ . طرح پروژه مخصوص سر آشپز :

در این طرح سایت به صورت کامل از لحاظ ساختار و محتوای داخلی بهینه سازی میشود و برای رتبه کلمه کلیدی معمولا نام برند سایت شما بک لینک طبیعی گرفته میشود .

مدت انجام پروژه : بین ۱۵ روز تا ۲ ماه با توجه به کلمه کلیدی و موضوع سایت شما

هزینه پروژه : بین ۱,۰۰۰,۰۰۰ تا ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان تعیین میگردد .

۲ . طرح پروژه پپرونی :

این طرح مخصوص سایت های رقابتی است که در دو مرحله انجام میگردد . یعنی آنالیز دقیق بر روی سایت ، سئو کامل ساختاری و محتوایی ، برند سازی ، تبلیغات اینترنتی ؛ شرکت در شبکه های اجتماعی و بازاریابی فوق العاده با درآمد بالا

مدت انجام پروژه : بین ۱ ماه تا ۶ ماه با توجه به کلمه کلیدی و موضوع سایت شما

هزینه پروژه : بین ۲,۰۰۰,۰۰۰ تا ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان تعیین میگردد که متناسب با سایت شما متغییر است ، البته قابل ذکر است سایت های شرکتی و فروش محصولات نسبت به سایت های شخصی هزینه بالاتری دارند .

هزینه پروژه سئو متناسب با زمان پشتیبانی از کلمه کلیدی مشخص میشود و پس از عقد قرار داد شروع پروژه انجام میگردد .

توجه : هزینه گفته شده تنها به صورت یکبار و ۶۰ درصد هزینه قبل از انجام پروژه و مابقی پس از اتمام کار قابل پرداخت است …

خدمات پروژه های سئو

ابتدا به خدمات مشترک بین دو طرح مخصوص سر آشپز و پپرونی میپردازیم .

+ آنالیز دقیق و بررسی سایت از لحاظ فاکتور های مهم سئو ، بررسی سایت در گوگل ، مشاوره سئو در مورد کلمات کلیدی

+ ایده و پیشنهاد بازاریابی اینترنتی به منظور برند سازی و افزایش درامد و کسب و کار

+ شروع پروژه با بررسی دامنه و سرور ، بهینه سازی هاست برای آغاز کار

+ بهینه سازی ساختار سایت با کد نویسی در قالب ، بهینه سازی سرعت سایت ، تهیه نقشه و صفحات مختلف به سایت و …

+ مشارکت در چگونگی تولید محتوای با کیفیت متناسب با سایت شما

+ شرکت دادن در شبکه های اجتماعی و فعالیت مستمر در زمینه تبلیغات در انجمن ها و وبلاگ های آموزشی

+ تهیه بک لینک های با ارزش برای بهبود رتبه سایت در گوگل

 

حالا خدماتی که باعث میشود طرح پپرونی از طرح دیگر پیشه بگیرد را مورد بررسی قرار میدهیم .

همیشه سایت های رقابتی مورد بررسی هستند ، سایت های پر بازدید صفحه اول گوگل را در نظر بگیرید که برخی در آمد ماهیانه بسیار بالایی بابت تبلیغات و فروش محصولات خود از راه بازاریابی اینترنتی انجام میگردد اینها تنها با سئو میسر میشود . رقابت به حدی شدید شده که با یک کلمه کلیدی حدود ۲۰۰۰ سایت معتبر در رقابت هستند و به نوعی میشه گفت قرار گرفتن در بین نتایج اول تا دهم گوگل کاری بسا دشوار است . با این وجود جنگ شدیدی بین رقیبان و سایتتان باید رخ دهد . جنگی که تلفات زیادی به پی دارد اما در نهایت میتواند از لحاظ افزایش بازدید کننده و در امد به حد نصاب خودش برسد . برخی از کلمات کلیدی پر بازدید را اشاره میکنیم : خرید کالا ، فروش محصولات ، بازایابی اینترنتی ، دانلود آهنگ جدید ، دانلود فیلم ، چت روم ، مد لباس ، خرید لوازم خانگی و بسیاری از کلمات این چنینی که ارزش رقابتی دارند ، البته کلمات ذکر شده تنها مثالی از کلمات کلیدی بود و ارزش هر کلمه کلیدی با کلمه دیگری برابر نیست .

خدمات طرح پپرونی :

+ شروع تبلیغات به صورت حرفه ای در سایت های مختلف از طریقه بنر و لینک فالو شده …

+ بررسی متداوم کلمه کلیدی و رقیبان برای رقابت در کلمه کلیدی …

+ خرید بک لینک های سالیانه از سایت های بسیار معتبر و حداالمکان مرتبط با موضوع سایت …

+ تولید محتوای جدید در سایت با هدف افزایش بک لینک های رپورتاژ و منتشر مطالب در شبکه های اجتماعی ، فروم ها و سایت های پر بازدید …

+ تبلیغات در گوگل در صورت تمایل …

+ ایجاد صدور گواهینامه امنیتی ssl گوگل برای امنیت و بهبود رتبه …

+ تبلیغات گسترده برای سایت های شرکتی به منظور تبلیغ محصول شرکت …

و در نهایت با اطمینان میتوانیم بگوییم که بعد از اتمام پروژ در این طرح شاهد افزایش بازدید کننده به سایت ، فروش محصولات خود خواهید بود …

 

توجه داشته باشید پروژه بهینه سازی سایت پس از بررسی سایت شما از لحاظ اسپم نبودن و محتویات غیر اسلامی بررسی و بعد پروژه آغاز به کار میکند .

 

هم اکنون برای سفارش پروژه از فرم زیر اقدام کنید …

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما